Міжуніверситетські зв’язки поглиблюються: стажування за програмою “Fernandes Fellowship”

01 грудня 2022

У вересні – листопаді 2022 року доцент кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією Юлія Лисанець пройшла науково-педагогічне стажування в Університеті Ворика (Велика Британія) за стипендіальною програмою “Fernandes Fellowship” (https://warwick.ac.uk/.../ias/funding/iasvf/fernandes/).

Під час стажування доцент Юлія Лисанець взяла участь у роботі наукових семінарів, тренінгів та майстер-класів, які проходили на базі Школи сучасних мов і культур та Інституту перспективних досліджень; відвідувала заняття науково-педагогічних працівників Університету Ворика з метою обміну педагогічним досвідом; на наукових семінарах виступила з доповідями за результатами виконання ініціативних НДР кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією.

У рамках міжнародного заходу Університету Ворика “Welcome Event for Ukrainian Visiting Fellows” з метою поглиблення міжуніверситетських зв’язків та продовження інтеграційного поступу України до європейського академічного простору доцент Юлія Лисанець виступила в ефірі телерадіокомпаній “BBC Coventry & Warwickshire” та “Global Media Group Services Limited.”