Многія літа: Університет шле вітання з Ювілеєм

07 серпня 2023

7 серпня  2023 року доктор медичних наук, професор Олена Миколаївна Проніна зустрічає славну ювілейну дату.

Адміністрація ЗВО ПДМУ на чолі з ректором, професором Вячеславом Жданом, колектив кафедри анатомії з клінічною анатомією та оперативною хірургією і вся університетська спільнота сердечно вітають Олену Миколаївну зі знаменним днем у її житті та зичать здоров`я, щастя, успіхів, добра і звитяжної мирної праці під мирним небом на благо України і українського студенства.

З університетської рубрики «Ім`я в медицині»

Олена Миколаївна Проніна – автор 472 наукових і науково-методичних статей, 15 монографій, 12 підручників. З 2003-2015 рік - завідувачка кафедри анатомії з клінічною анатомією та оперативною хірургією. Відповідальний секретар журналу «Вісник біології і медицини». Під її керівництвом підготовлено 8 кандидатів медичних наук і один доктор медичних наук. За вагомі здобутки у професії і багаторічну сумлінну працю має численні нагороди та відзнаки. Сьогодні продовжує плідну науково-педагогічну і видавничу діяльність, готує до захисту ще двох аспірантів.