Многія літа: з Ювілеєм!

25 березня 2023

25 березня 2023 року відзначає ювілей Скрипников Петро Миколайович – доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, завідувач кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів ПДМУ.

Хай буде міцним здоров`я, щасливим сьогодення, мирними будні, плідна праця на ниві вітчизняної медицини і приносять радість успіхи в роботі на благо України! – шле вітання шановному Ювіляру вся університетська спільнота.

З університетської рубрики: «Ім`я в медицині».

Професор Петро Скрипников автор 125 публікацій, із них 4 підручників, 2 атласів, 39 навчальних посібників. Опубліковано 211 робіт з актуальних проблем стоматології, 40 деклараційних патентів на винахід, свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір та рацпропозицій, 15 інформаційних листів, 6 методичних рекомендацій. Під його керівництвом захищено 11 кандидатських дисертацій, 13 магістерських робіт, підготовлено 19 клінічних ординаторів. Відмінник охорони здоров’я, заслужений лікар України. Член спеціалізованої Вченої ради для захисту докторських та кандидатських дисертацій за фахом «Стоматологія». З 2011 року призначений головним лікарем КП «Полтавський обласний центр стоматології – стоматологічна  клінічна поліклініка». Є головним експертом ДОЗ Полтавської ОВА, членом координаційної ради Асоціації стоматологів України, Президентом АСУ Полтавської області.