Мобільність до Університету Глазго (Шотландія) для здобувачів вищої освіти медичних факультетів ПДМУ у весняному семестрі 2023 року

24 жовтня 2022

У межах партнерства між ЗВО ПДМУ і Університетом Глазго, оголошуємо конкурс на участь здобувачів вищої освіти 4-5 курсів у очній (з перебуванням у Великій Британії) мобільності до Університету Глазго у весняному семестрі 2023 року (упродовж 10-ти тижнів (січень-березень 2023 року)) за фінансової підтримки сторони, яка приймає.

Кількість місць для мобільності здобувачів вищої освіти ЗВО ПДМУ в Університеті Глазго на весняний семестр – 10 осіб.

Обов’язковою вимогою для участі є рівень володіння англійською мовою не нижче B2. Рівень володіння англійською мовою повинен бути підтверджений копією валідних сертифікатів іспитів із англійської мови.

Інші вимоги до участі:

- Чітка мотивація до участі у програмі

- Високий рейтинг успішності

- Попередня участь у соціальних / наукових проєктах чи ініціативах

- Наявний на момент подання заявки закордонний паспорт, валідний як мінімум півроку після дати завершення програми

- Готовність виїхати до Великої Британії у січні 2023 і перебувати там 10 тижнів, виконавши всі візові вимоги.

Зацікавлених в участі у мобільності просимо подавати свої кандидатури до деканатів медичних факультетів№1 та №2 щонайпізніше до 15:00 середи 27 жовтня 2022 року.