Моє місто – Полтава: квест для студентів ПДМУ / Poltava is my city: a quest for PSMU students

27 травня 2024

Проєкт «Моє місто, Полтава» створено для студентів Полтавського державного медичного університету, щоб вони могли поєднати відпочинок з вивченням історії міста у форматі наукового квесту. Наукові квести дуже популярні в Європі, тому наші студенти долучилися до сучасної ініціативи активної європейської молоді.

Основна мета проєкту – поєднати вивчення історичних пам’яток та університетського життя молоді Полтавщини з активним відпочинком. Проєкт сприяє розширенню кола спілкування, роботі в командах та активному проведенню часу на свіжому повітрі. Учасники мали змогу проявити свої ініціативні та творчі здібності, а також розкрити експериментаторський потенціал у межах своїх знань і вмінь.

Важливим завданням було формування відкритого світогляду на історію та традиції міста, а також бачення перспектив його розвитку в післявоєнний час серед студентської молоді.

До заходу долучилися студенти медичних факультетів № 1 та № 2. Формат заходу передбачав змагання, де кожна команда творчо розв'язувала поставлені завдання: віднаходила історичні факти, визначала архітектурні стилі будівель, розкривала сторінки спортивної слави та досліджувала історію університетів міста Полтава. Команда переможців отримала винагороду.

Організатором заходу виступила доцентка кафедри фізіології Тетяна Мамонтова. Партнером заходу стала мережа кондитерських «Komarist», яка активно підтримала освітній проєкт, запросила учасників до затишної автентичної кав’ярні поласувати смаколиками та нагородила переможців подарунковим сертифікатом.

Poltava is my city: a quest for PSMU students

The project " Poltava is my city, " was created for the students of Poltava State Medical University so that they could combine their leisure time with studying the city's history in the format of a scientific quest. Science quests are very popular in Europe, so our students joined a modern initiative of active European youth.

The main goal of the project is to combine the study of historical monuments and university life of Poltava youth with active recreation. The project promotes socializing, teamwork, and outdoor activities. The participants had the opportunity to show their initiative and creativity, as well as to discover their experimental potential within their knowledge and skills.

An important task was to form an open outlook on the history and traditions of the city, as well as a vision of the prospects for its development in the postwar period among students.

Students of Medical Faculties No. 1 and No. 2 joined the event. The format of the event included a contest where each team creatively solved the tasks: found historical facts, identified architectural styles of buildings, revealed pages of sports glory and researched the history of Poltava's universities. The winning team received a reward.

The event was organized by Tetiana Mamontova, Associate Professor of the Department of Physiology. The partner of the event was the Komarist confectionery network, which actively supported the educational project, invited participants to a cozy authentic coffee shop to enjoy some goodies, and awarded the winners with a gift certificate.