«Музей звареного борщу» та «Музей живого хліба»: емоційно про українські традиції на виховній годині у майбутніх лікарів-стоматологів

17 лютого 2023

15 лютого 2023 року за ініціативи здобувачів вищої освіти 3 групи IV курсу стоматологічного факультету та асистента кафедри терапевтичної стоматології Іленко-Лобач Н. В. відбувся особливий виховний захід, що мав на меті активувати національну свідомість молоді та розширити рівень знань про українську культуру, традиції та звичаї нашого народу. В онлайн форматі на інтернет-платформі ZOOM зібралися студенти, що зараз навчаються на кафедрі терапевтичної стоматології, куратори разом зі своїми групами, викладачі кафедри та працівники бібліотеки університету. В якості спікера брала участь у заході Олена Щербань - етнологиня, докторка історичних наук, власниця салону-студії «Лялина світлиця» в Опішні, авторка ідеї та реалізатор проєктів «Музей звареного борщу» та «Музей живого хліба». Пані Олена колоритно, живо та емоційно розповідала молоді про традиції святкування свята Колодія та жіночого тижня, зупинялася на цікавих традиціях нашого народу, адаптувала національні обряди до сучасних умов життя, жартувала  та цитувала класиків української літератури. Студенти з задоволенням брали участь у комунікації, жартували у відповідь та підтримували зворотній зв'язок. Невимушена та легка атмосфера заходу, нові знання та позитивні емоції залишили гарний післясмак в усіх учасників та зародили ідеї нової плідної співпраці.