На 84-ому Всеукраїнському науковому медичному конгресі студентів та молодих вчених

17 квітня 2023

13-14 квітня 2023 року за сприяння співробітників Донецького національного медичного університету, що через страшні реалії російсько-української війни змушений вкотре переїхати і зараз працює в місті Кропивницький, був організований та проведений 84-й Всеукраїнський науковий медичний конгрес студентів та молодих вчених (з міжнародною участю). Найактивніші учасники студентської наукової групи кафедри терапевтичної стоматології Полтавського державного медичного університету взяли участь у засіданні секції 9 «Стоматологія». Секція відбулась в онлайн форматі на платформі Google-meet. Технічно вона працювала дуже злагоджено та чітко, доповідачі дотримувалися регламенту, демонстрували свої презентації й тримали дискусію. Всі троє здобувачів вищої освіти ПДМУ успішно представили результати своїх наукових робіт, виконаних під керівництвом доцентки ПДМУ Іленко-Лобач Н. В. Всі вони стали призерами конгресу. Студент 6-ої групи IІІ-ого курсу стоматологічного факультету Волинець Андрій посів ІІ місце з доповіддю «Взаємозв’язок типу мислення практикуючих лікарів-стоматологів та самооцінки їхньої якості життя». А студентка 3-ої групи IV-ого курсу Чех Юлія (тема доповіді «Оцінка стану твердих тканин зубів внутрішньо переміщених українців») та студент ІІ-ого курсу 4-ої групи Нєдєльчев Владислав (тема доповіді «Оцінка типу мікрокристалізації ротової рідини в залежності від рівня гігієнічного догляду за ротовою порожниною») отримали дипломи ІІІ ступеня. До речі, доповідь Владислава довелося перенести на кінець засідання секції, бо ж доповідати йому довелося що називається, «з колес», адже якраз саме в цей час він їхав з доповіддю на студентську наукову конференцію до Польщі.