На Фестивалі медичної науки «Медицина третього тисячоліття» найкращою визнана доповідь студентки ЗВО ПДМУ

07 березня 2023

13-15 лютого 2023 року на базі Харківського національного медичного університету  відбувся 3-денний Фестиваль медичної науки «Медицина третього тисячоліття», на якому виступили з науковими доповідями провідні вчені  університету  та студенти закладів освіти України.  У рамках фестивалю також відбулося засідання дебатного клубу - наукового брейн-рингу.

Справжнім святом студентської науки стала наукова сесія - міжвузівська наукова конференція студентів і молодих вчених «Медицина  третього тисячоліття». Журі конференції  секції «Внутрішня  медицина»  визначило найкращою доповідь  здобувачки вищої освіти  6-ого курсу Полтавського державного медичного університету Проць Ангеліни (науковий керівник – професор Іван Катеренчук).

Вітаємо Проць Ангеліну і її наукового керівника, професора Івана Катеренчука та бажаємо їм нових творчих здобутків!