На кафедрі акушерства і гінекології № 1 розпочались заняття весняного семестру з студентами міжнародного факультету

11 січня 2023

На кафедрі акушерства і гінекології №1 розпочалися заняття для студентів міжнародного факультету, які приїхали до нашої країни та тих, хто обрав дистанційне навчання на різний платформах. Студенти ознайомлені з тематичним планом занять і вибрали найактуальніші теми для підготовки мультимедійних доповідей.

Важливою складовою вищої медичної освіти на нашій кафедрі є занурення в інформаційне поле медицини. Іноземні студенти вивчають базовий рівень з фаху «Акушерство і гінекологія» та додатково матеріал клінічних протоколів, чинних в тих країнах, де майбутнім лікарям прийдеться надавати медичну допомогу.