На кафедрі хімії побували ліцеїсти

11 квітня 2023

У рамках науково-навчального тижня учні 9-ого класу Наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради на кафедрі хімії отримали практичні навички роботи в хімічних лабораторіях.

Учні разом зі старшою викладачкою Ларисою Копанцевою досліджували якість продуктів харчування. Вони навчились самостійно встановлювати наявність різних хімічних елементів (катіонів та аніонів) за допомогою аналітичних якісних реакцій. Завдяки кількісним методам дослідження навчилися індивідуально проводити процес титрування для встановлення кількісного складу речовини. Звернули увагу на можливу фальсифікацію лікарських засобів та встановлення наявності діючої речовини специфічними реакціями. У рамках профорієнтаційної роботи викладачі кафедри запросили майбутніх випускників на навчання у Полтавський державний медичний університет не лише на магістерський рівень зі спеціальностей «Стоматологія» та «Медицина», а й на бакалаврський рівень зі спеціальностей «Фармація, промислова фармація», «Медсестринство», «Біологія».