На кафедрі хірургії №4 ПДМУ відбулася проміжна атестація лікарів - інтернів 1 року навчання

02 грудня 2022

Теоретичні знання та практичні навички майбутні хірурги отримували у екстремальних умовах: їхня програма не передбачає дистанційного навчання, тому вони разом з кафедральними співробітниками та лікарями КП «2-а міська клінічна лікарня ПМР»  надавали необхідну  допомогу полтавчанам та переміщеним особам 24 години на добу,  7 днів на тиждень. Робота в операційних продовжувалася  під час повітряних тривог та дефіциту електроенергії, про що розповідали місцеві ЗМІ.

Окрім співробітників кафедри, іспит приймали директор КП «2-а міська клінічна лікарня ПМР», професор Максим Дудченко та медичний директор «3-а міська клінічна лікарня ПМР» Сергій Заєць.

Підбиваючи підсумки атестації, професор Максим Дудченко зауважив:

« Вам довелося пройти нелегкий шлях.  Однак випробування, які ви гідно пройшли разом зі старшими колегами – лише гартують хірургів, ми знаємо, що можемо покластися на вас у будь – яких ситуаціях. Ви небайдужі, працьовиті, продовжите добрі традиції медичної спільноти».

Середній бал атестації склав 4,55 балів. Вітаємо інтернів і бажаємо подальших успіхів!