На кафедрі отоларингології для поліпшення якості життя пацієнта встановили унікальний пристрій

02 червня 2023

Парез лицьового нерву - патологія, яка значно погіршує якість життя пацієнта та майже не піддається лікуванню. Але зараз існують техніки і пристрої для оперативних втручань, щоб покращити не тільки зовнішній вигляд, а і функціонування повік пацієнта.

На клінічній базі #3 співробітниками кафедри оториноларингології з офтальмологією спільно з кафедрою щелепно-лицьової хірургії було проведено встановлення пристрою з мостоподібною конструкцією для підтримки нижньої повіки та підтяжки опущених тканин половини обличчя хворого. Результатом стало покращення захисної функції ока, зменшення сльозотечі, правильна форма нижньої повіки та загалом задоволення пацієнта покращенням якості життя.