На кафедрі пропедевтики внутрішньої медицини у фокусі – академічна доброчесність

24 травня 2023

Напередодні модульних іспитів викладачами ЗВО кафедри пропедевтики внутрішньої медицини проведено низку заходів щодо зосередження уваги студентів на питаннях дотримання академічної доброчесності як невід’ємної складової морального кодексу майбутнього лікаря та освітнього процесу в університеті в цілому. Так доцент кафедри Євген Петров провів бесіду, яка була ілюстрована презентацією, зі студентами 2-ої групи 3-ого курсу медичного факультету № 1 на тему «Академічна доброчесність як основа освітнього процесу», а асистентка кафедри Тетяна Іваницька на двох лекціях – онлайн зі студентами 19-ої групи 3-ого курсу міжнародного факультету та оффлайн – зі студентами 3-ої групи 3ого курсу медичного факультету обговорювала тему: «Академічна доброчесність як основа та невід’ємна складова якісної освіти» («Academic integrity as the basis and integral component of quality education»). Про моральні та правові засади академічної доброчесності йшлося на Круглому столі, проведеному доценткою Світланою Шуть для студентів групи 31-БМС ІІІ курсу факультету ННМІ.

Обговорення триває. Попереду ще багато важливих тем для дискусії.