На міжнародному факультеті завершилася атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП "Стоматологія"

08 червня 2023

8 червня 2023 року на міжнародному факультеті завершилася атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП "Стоматологія" у формі об’єктивного структурованого практичного (клінічного) іспиту (ОСП(К)І) як одного з компонентів етапу 2 єдиного державного кваліфікаційного іспиту.

Іноземні здобувачі вищої освіти за ОПП Стоматологія в 2023 році продемонстрували достатній рівень знань та навичок.

Екзаменатори зазначили, що випускники в повній мірі оволоділи визначеними освітньо-професійною програмою компетентностями й досягли відповідних програмних результатів навчання який відповідає вимогам кваліфікаційної характеристики лікаря-стоматолога.

Бажаємо подальших успіхів!