На шляху до професії або про олімпіаду як можливість випробувати власні сили

21 березня 2023

На кафедрі фармакології, клінічної фармакології та фармації 16.03.2023 року завершився І етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2022-2023 н .р. з навчальної дисципліни «Фармакологія».

У І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фармакологія» взяло участь 29 здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю «Медицина» на 3-ому курсі медичних факультетів №1 та №2. Олімпіада мала на меті вирішення тестових завдань, виписування рецептів та розв’язування ситуаційних задач і опис теоретичних питань.

Переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з начальної дисципліни «Фармакологія»:

1 місце Луценко Юлія, 2 група, факультет медичний №1

2 місце Товстопят Нікіта, 3 група, факультет медичний №1

2 місце Ковальчук Діана, 4 група , факультет медичний №1

3 місце Патраш Олександра, 3 група, факультет медичний №1

3 місце Єфименко Єгор, 5 група, медичний факультет №1

3 місце Рибальченко Єгор, 5 група, медичний факультет №1

Викладачі кафедри вітають переможців та учасників олімпіади і бажають їм впевнено прямувати до здійснення мрії про обрану професію.