На станції № 2 фізикального обстеження терапевтичного хворого студенти демонструють знання з практичних навичок

19 квітня 2023

Майбутні лікарі демонструють свої вміння поставити клінічний діагноз, визначити тактику ведення пацієнта, а саме, додаткове обстеження та тактику лікування.  На даній станції застосовують аускультативні тренажери для дорослих при роботі з якими зроблено акцент на аускультації шумів, тонів серця, діагностики бронхіальної астми та пневмонії. За допомогою тренажера для пальпації черевної порожнини студенти мають можливість відрізняти норму та патологію, чути реалістичні звуки. Тренажер для абдомінального обстеження дозволяє тренуватись в аускультації нормальних та високотональних шумів кишечника, ниркових або аортальних шумів у різних місцях, розпізнавання асциту, а також мігруючої тупості та дрижання рідини.