На вченій раді стоматологічного факультету: обговорення актуальних питань

01 червня 2023

31 травня відбулася Вчена рада стоматологічного факультету. Декан факультету Алла Сидорова доповіла питання стосовно підготовки та проведення урочистого засідання Вченої ради університету, присвяченому 100-му випуску здобувачів вищої освіти стоматологічного факультету.

Завідувач кафедри українознавства та гуманітарної підготовки Тетяна Лещенко ознайомила присутніх з аналізом успішності, якості, організації самостійної позааудиторної роботи здобувачів освіти, ведення викладачами журналів обліку відвідування занять на кафедрі.

Члени Вченої ради заслухали звіт професора Ігора Міщенка про виконання ліцензійних умов науково-педагогічних працівників кафедри фізіології та результати їх безперервного професійного розвитку (за результатами попередньої перевірки).