На VI Міжнародному конгресі неврологів, психіатрів та наркологів України неврологів Полтавщини представляв професор ЗВО ПДМУ

11 жовтня 2022

Незважаючи на складні часи для нашої країни, медична  спільнота України продовжує працювати. 6-8 жовтня 2022 року відбувся VI Національний конгрес неврологів, психіатрів та наркологів України «Неврологія, психіатрія та наркологія у сучасному світі: глобальні виклики та шляхи розвитку».

Честь представляти неврологів Полтавщини була надана завідувачу кафедри нервових хвороб Полтавського державного медичного університету, професору Михайлу Дельві.

Він очолив секційне засідання неврологів «Неврологічні ускладнення Covid-19», модеруючі обговорення однієї з найактуальніших проблем сьогодення – наслідків корона вірусної інфекції, виступив з доповіддю: «Головний біль та Covid-19: особливості діагностики та лікування». Актуальність доповіді доводилась численними запитаннями, відповіді на які викликали щиру вдячність слухачів.

Особливу увагу учасників конгресу  привернуло засідання Ради експертів, членом якої є професор Дельва М.Ю., - «Дискусійні питання проблем ЦВЗ», де обговорювались нагальні проблеми організації допомоги пацієнтам з гострою цереброваскулярною патологією.

Триденний конгрес сягнув своєї мети: згуртував професіоналів своєї справи, розпалив дискусії, надав відповіді, вирішив практичні завдання задля покращення  здоров’я людей в цей надзвичайно важкий час.