VIІІ міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання лінгвістики, професійної лінгводидактики, психології і педагогіки вищої школи» розпочала роботу

23 листопада 2023

Традиційно наприкінці листопада на базі ПДМУ відбувається важлива подія, яка вкотре свідчить, що медицина та педагогіка завжди йдуть поруч. У цьому році робота VIІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання лінгвістики, професійної лінгводидактики, психології і педагогіки вищої школи» розпочалася 22 листопада. Перший день конференції пройшов надзвичайно урочисто та плідно – вітання ректорів і проректорів провідних вітчизняних і закордонних закладів вищої освіти, змістовні та цікаві доповіді учасників.

Не може не тішити те, що щороку до цього наукового заходу приєднуються нові заклади-партнери, збільшується кількість учасників та розширюється їхня географія.

Конференція буде продовжувати свою роботу впродовж двох наступних днів. Запрошуємо всіх зацікавлених приєднатися, поділитися досвідом і вступити в дискусію!

The VIII International Scientific and Practical Conference discussed current linguistic issues

Traditionally, at the end of November, an important event takes place at PSMU, once again demonstrating that medicine and pedagogy always go hand in hand. This year, the work of the VIII International Scientific and Practical Conference on "Current Issues in Linguistics, Professional Linguodidactics, Psychology and Pedagogy in Higher Education" began on November 22. The first day of the conference was exceptionally solemn and productive, featuring greetings from rectors and vice-rectors of leading domestic and foreign higher education institutions, as well as substantive and interesting presentations by participants.

It is noteworthy that every year new partner institutions join this scientific event, the number of participants increases, and their geographical representation expands.

The conference will continue its work for the next two days. We invite all interested parties to join, share their experiences, and engage in discussions!