На Всеукраїнській науково-практичній конференції ортопедів-травматологів обговорювались аспекти реабілітації та оперативних втручань

06 березня 2024

Днями на базі Полтавського державного медичного університету відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція ортопедів-травматологів. На ній розглядались аспекти реабілітації, юридичних питань лікарської діяльності, проблематики складних оперативних втручань.

У конференції взяли участь більше 100 лікарів різних фахів із Полтави, Києва, Харкова, Сум. У режимі онлайн також приєднувались лікарі з інших областей України. Родзинкою конференції було проведення майстер-класу «Відновлення стабілізаторів плечового суглобу».

Кафедра хірургії № 3 висловлює подяку за співпрацю й цікаві доповіді кафедрі фізичної та реабілітаційної медицини.

All-Ukrainian Scientific and Practical Conference of Orthopedists-Traumatologists: discussions on rehabilitation and surgical interventions

Recently, Poltava State Medical University hosted the All-Ukrainian Scientific and Practical Conference of Orthopedists-Traumatologists. The conference discussed aspects of rehabilitation, legal issues in medical practice, and the problems of complex surgical interventions. Over 100 physicians of various specialties from Poltava, Kyiv, Kharkiv and Sumy participated in the conference. Participants from other regions of Ukraine also joined online. A highlight of the conference was the master class on "Restoration of Shoulder Joint Stabilizers." Department of Surgery No. 3 expresses gratitude for the cooperation and imressive presentations from the Department of Physical and Rehabilitation Medicine.