Нагородження в День медичного працівника: «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за свободу й незалежність України у війні з російським агресором!»

20 червня 2022

Із нагоди професійного свята – Дня медичного працівника - медики Полтавщини отримали Грамоти від Поважної Ради Відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за свободу й незалежність України у війні з російським агресором»:

ШЕЙКО ВОЛОДИМИР ДМИТРОВИЧ. Завідувач кафедри хірургії № 2 Полтавського державного медичного університету. Доктор медичних наук, професор. Лікар-хірург вищої категорії.

ПОЛЯКОВСЬКА СВІТЛАНА ЛЕОНІДІВНА. Старша операційна сестра хірургічного відділення Полтавського військового госпіталя  А3114.

ШИЯН ЄВГЕНІЙ ГРИГОРОВИЧ. Кандидат медичних наук, доцент кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів ортопедів Полтавського державного медичного університету.

НЕСТЕРЕНКО СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА. Керівник обласного Центру профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД  Полтавської обласної ради.

СЕЛЬКІНА АННА БОРИСІВНА. Директор 1-ої міської клінічної лікарні Полтавської міської ради.

ОКСАК ГРИГОРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ. Керівник ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського.

КІНДІЙ ДМИТРО ДАНИЛОВИЧ.. Кандидат медичних наук, доцент кафедри пропедевтики ортопедичної стоматології Полтавського державного медичного університету.

КОКА ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ. Викладач ЗВО кафедри медицини катастроф та військової медицини Полтавського державного медичного університету.

ВАЦЕНКО АНАСТАСІЯ ІГОРІВНА. Аспірантка кафедри  інфекційних хвороб з епідеміологією Полтавського державного медичного університету.

Грамотами Поважної ради також  нагороджені чотири медики, які перебувають у зоні бойових дій.

Нагородження відбувалося на різних урочистостях: нагороди науково-педагогічним працівникам вручалися  на засіданні Вченої ради Полтавського державного медичного університету; у закладах  охорони здоров’я області медиків із професійним святом привітав начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін; у Полтавському художньому музеї (Галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка  медичних представників міських та обласних комунальних закладів вітав очільник Полтавської міської територіальної громади Олександр Мамай; ще чотири  нагороди поїхали на фронт для вручення бойовим медикам.

Велика вдячність Поважній раді Відзнаки за високу оцінку праці полтавських медиків, які стоять  на варті нашого здоров'я і життя. Мирного вам неба й скорішої Перемоги!