Наочність – найкращий спосіб навчання / Visualization is the Best Way of Learning

18 жовтня 2023

Практична складова надзвичайно важлива для лікарів у засвоєнні теоретичного матеріалу та допоможе поглибити необхідні знання, тому ПДМУ продовжує працювати задля всебічного розвитку майбутніх лікарів.

Цього тижня здобувачі освіти 2 курсу стоматологічного факультету, які на кафедрі дитячої терапевтичної стоматології вивчають ОК18 Профілактика стоматологічних захворювань із пропедевтикою дитячої терапевтичної стоматології, ознайомилися з тонкощами теми «Предмети гігієни порожнини рота, показання до застосування залежно від стоматологічного статусу».

Викладачі кафедри –  доцент Оксана Павленкова та асистент Наталія Моргун,  продемонстрували майбутнім лікарям-стоматологам сучасні предмети гігієни, які представлені на стоматологічному ринку України. Широкий асортимент предметів гігієни дозволяє кожному обрати те, що йому до вподоби чи те, що рекомендував лікар під час чергового огляду. Ультразвукові й іонні зубні щітки, іригатор, суперфлос, флос чи флосетта, щітка для чищення міжзубних проміжків, міжзубний стимулятор, очищувач для язика – усе це, разом із засобами гігієни, за регулярного використання покращить Вашу гігієну ротової порожнини.

Уже зараз, студенти 2-го курсу, можуть із впевненістю рекомендувати сучасні предмети гігієни, які будуть найкращим варіантом саме для Вас!

Visualization is the Best Way of Learning

The practical component is extremely important for medical and dental professionals in mastering theoretical material and will help deepen the necessary knowledge, and PSMU continues to work towards the comprehensive development of future physicians and dentists.

This week, second-year students of the Faculty of Dentistry, who are studying "Prevention of Dental Diseases with Propaedeutics of Pediatric Therapeutic Dentistry" at the Department of Pediatric Therapeutic Dentistry, were introduced to the intricacies of the topic "Oral Hygiene Items, Indications for Use Depending on Dental Status".

The faculty members of the Department, namely, Associate Professor Oksana Pavlenkova and Assistant Natalia Morgun demonstrated the advanced hygiene items to the future dentists, which are available on the Ukrainian dental market. A wide range of hygiene items allows each person to choose what they prefer or what a dentist recommended during the last check-up. Ultrasonic and ionic toothbrushes, irrigator, superfloss, floss or flosser, interdental brush, interdental stimulator, tongue cleaner - all of these, along with hygiene products, will improve your oral hygiene with regular use.

Already now, second-year students can confidently recommend the state-of-the-art hygiene items that will be the best option for you!