Наш фронт – це наші здобутки та представлення їх на міжнародній арені: враження

22 березня 2023

Завідувачка кафедри ортодонтії професор Любов Смаглюк та доцент кафедри Анастасія Ляховська відвідали Міжнародну весняну конференцію «Ортодонтія навколо дітей», організовану товариством ортодонтів Італії (SIDO),  яка відбулася 17-18 березня в Римі. Співробітники університету у складі української делегації разом з колегами з Національного університету охорони здоров’я ім. П. Л. Шупика: завідувачка кафедри ортодонтії професор Мирослава Дрогомирецька, доцент Наталя Поляник, аспіранти Орися Єзерська, Ірина Гергель, лікарі-ортодонти Оксана Палазюк, Наталя Цюпка, мали змогу обмінятися досвідом із зарубіжними колегами щодо функціональних методів ортодонтичного лікування дітей та підлітків із зубощелепними аномаліями та деформаціями, ознайомитися з новими матеріалами, технологіями та методиками сучасної ортодонтії, що обов’язково знайдуть впровадження у практичну діяльність на Батьківщині. Тематика конференції також порушувала актуальні питання щодо особливостей ортодонтичного лікування дітей та підлітків з нічним апное, дисфункцією СНЩС, співпраці з дитячими стоматологами, хірургами та логопедами. Наші дослідження представлені у якості постерної доповіді щодо корелятивного зв’язку між кістковою зрілістю та зубним віком у дівчат пубертатного віку, що була включена в секцію «Ріст та розвиток». Це були насичені дні наукової програми, спілкування з колегами та представлення здобутків української делегації серед професійної спільноти на міжнародній арені, що підтверджене відповідними сертифікатами та акредитаційними балами за навчання.