Наша мова – наша сила!

09 листопада 2022

У мові – історія, культура, минуле, сучасне і майбутнє нашого народу. Наша мова – наша сила. А під час війни – це й наша зброя! Традиційно, 9 листопада, в День української писемності та мови співробітники кафедри післядипломної освіти лікарів-ортодонтів разом із лікарями інтернами та співробітниками кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів долучилися до написання 22-го Радіодиктанту національної єдності, який за словами організаторів «став актом єднання». Цьогоріч авторка тексту – Ірина Цілик, українська письменниця і режисерка, членкиня Українського ПЕНу. Радіодиктант читала у прямому ефірі народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

Мова – це доля нашого народу, і вона залежить від того, як ревно ми всі плекатимемо її (Олесь Гончар).