Наука не знає пауз: наукові здобутки кафедри мікробіології, вірусології та імунології

22 листопада 2022

Воєнні дії 2022 року внесли чимало своїх корективів в усі сфери життєдіяльності України. Але не дивлячись на складні умови, науково-педагогічні працівники кафедри мікробіології, вірусології та імунології продовжують активно працювати на науковому фронті, докладаючи зусиль для забезпечення єдності змісту освіти і плану наукової діяльності. Наукова робота кафедри є невід’ємною складовою навчального процесу і сприяє підвищенню якості підготовки здобувачів вищої медичної освіти.

За результатами проведених наукових досліджень у 2022 році співробітниками кафедри було опубліковано 60 наукових праць. Пріоритетним напрямком наукової роботи кафедри є опублікування викладачами результатів наукових досліджень у журналах, що входять в базу науково-метричних даних (9), із них Scopus – 6 , Web of Science – 3, а також у закордонних виданнях – 3. Упродовж цього ж року було опубліковано монографії – 2, статті у вітчизняних виданнях – 21. Отримали патенти – 3, авторські права на твір – 8, нововведення – 2, технології – 6.