Науковці Університету взяли активну участь у Конгресі Європейського товариства дослідження сну

03 жовтня 2022

Раз на два роки відбувається конгрес Європейського товариства дослідження сну. Цього року 26-й конгрес Sleep Europe 2022 пройшов 27-30 вересня 2022 року в м. Афіни та був присвячений 50-річчю товариства. У програмі конгресу від України представлено 2 постерних доповіді, які підготовлено співробітниками ЗВО ПДМУ. Під час конгресу доцент кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Дмитро Бойко презентував постерну доповідь, підготовлену у співавторстві з аспіранткою кафедри Анастасією Животовською, завідувачем кафедри Андрієм Скрипніковим та професором Григорієм Сонником на тему "Поєднаний вплив тривоги та COVID-19 на якість сну та тяжкість інсомнії". У секції "Неврологічні захворювання та сон" виступила лікар-інтерн 2-го року за фахом "Неврологія" Анастасія Шкодіна. Її постерна доповідь на тему "Екзогенний мелатонін для лікування розладу пізньої фази сну при хворобі Паркінсона" підготовлена у співавторстві з доцентом кафедри нервових хвороб Катериною Торяник та стала другою в електронній галереї постерів за кількістю переглядів, що демонструє інтерес учасників до результатів представленого дослідження.