Науковці ЗВО ПДМУ взяли участь у науково-практичній конференції

21 червня 2022

17 червня 2022 року завідувачка кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією Олена Бєляєва, доценти Юлія Лисанець, Іванна Знаменська та викладачка Світлана Ефендієва взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції “Current issues in foreign language teaching 2022”, яка проходила на базі Університету імені Коменського в Братиславі (Словаччина). Співорганізатором конференції виступила міжнародна асоціація “Czech and Slovak Association of Language Centres in Higher Education”. У ході конференції було обговорено актуальні питання навчання і викладання іноземних мов у сучасному європейському просторі вищої освіти. Науково-педагогічні працівники кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією представили доповідь “The Role of Digital Technologies in Online ESP Teaching at Medical Universities”.