Науково-педагогічні працівники кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією постійно підвищують професійний рівень

07 червня 2023

Нещодавно викладач закладу вищої освіти кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією Зінаїда Таран пройшла Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації «Студентоцентрований горизонт філологічної освіти: здобутки та перспективи», що було організоване  Центром українсько-європейського наукового співробітництва (м. Львів).

Зінаїда Таран засвоїла програму курсів підвищення кваліфікації в обсязі 180 годин (6 кредитів ЄКТС) і вдосконалила компетентності з таких питань:

1. Поколіннєва парадигматика в сучасній філологічній освіті.
  2. Методологічні засади новітньої філологічної освіти.
  3. Метамодерні концепти у формуванні принципів філологічної освіти.
  4. Комп'ютерні технології та художня література.
  5. Цифровізація як виклик і перспектива для розвитку філологічної освіти.
  6. Методичні можливості цифрових технологій у контексті оптимізації філологічної освіти.
  7. Дисципліни вільного вибору як ефективних засіб реалізації індивідуальної навчальної траєкторії студента.