«Навчання заради змін»: стартував набір на безкоштовні навчальні курси для дорослих / "Training for Change": enrollment for free training courses for adults

27 травня 2024
«Навчання заради змін»:  стартував набір на безкоштовні  навчальні курси для дорослих / "Training for Change": enrollment for free training courses for adults

Команда Полтавського державного медичного університету та ГО «Український професійний розвиток» оголошують набір учасників та учасниць на короткострокові професійні навчальні курси за сертифікатною програмою «Основи лікувально-оздоровчого масажу».

Полтавський державний медичний університет було обрано одним із партнерів проєкту «Навчання заради змін» за результатами відкритого конкурсу. Команда нашого закладу освіти організує та проведе навчання для  жінок та чоловіків, які хочуть опанувати фах масажиста.

Проєкт «Навчання заради змін» впроваджується ГО «Український професійний розвиток» в межах програми «Професійна освіта в Україні / Skills4Recovery», яка реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини.

Учасниками можуть стати особи віком від 18 років, які прагнуть здобути нові знання або підвищити свою кваліфікацію за вищезгаданим напрямом. Важливою умовою участі є мотивація учасників та бажання активно і відповідально навчатися впродовж місяця.

Навчання безкоштовне та передбачає часткову фінансову винагороду.

Також в межах проєкту можна отримати фахову психологічну підтримку. Після закінчення навчальних курсів учасники та учасниці отримають сертифікат, що підтвердить їх професійну компетентність.

Навчання відбуватиметься впродовж  червня-вересня  2024 року за адресою : м.Полтава, вул. Шевченка, 23.

Щоб зареєструватися на навчання, треба заповнити форму  https://forms.gle/dHA1BXjcxmNF6uTu6   до 29.06 2024 року.  За номерами телефонів також можна зареєструватися 0935634376 або 0930203576.

Учасники та учасниці будуть визначені за результатами конкурсу.

Довідкова інформація

Програма «Професійна освіта в Україні / Skills4Recovery» спрямована на підтримку навчання та перепідготовку кваліфікованої робочої сили в чотирьох секторах економіки, важливих для процесу відновлення: будівництво, транспорт і логістика, сільське господарство та сфера послуг. Ця мета досягається через зміцнення спроможності надавачів послуг професійної освіти пропонувати якісні й орієнтовані на ринок праці освітні послуги, залучати вразливі групи населення і співпрацювати з роботодавцями. Програма фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Бюджет Програми складає 10 мільйонів євро. Програма Skills4Recovery триває з середини 2023 по середину 2026 року та охоплює шість областей (Львівську, Вінницьку, Чернівецьку, Київську, Полтавську та Дніпропетровську).

"Training for Change": enrollment for free training courses for adults

The team of Poltava State Medical University and the NGO "Ukrainian Professional Development" announce the enrollment of participants for short-term professional training courses under the certificate program "Fundamentals of Therapeutic Massage".

Poltava State Medical University was selected as one of the partners of the "Training for Change" project based on the results of an open competition. The team of our educational institution will organize and conduct training for women and men who want to master the profession of massage therapist.

The “Training for Change” project is being implemented by the NGO “Ukrainian Professional Development” within the framework of the Vocational Education in Ukraine / Skills4Recovery program, which is being implemented by Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH on behalf of the Federal Government of Germany.

Participants can be persons over the age of 18 who want to acquire new knowledge or improve their skills in the above-mentioned area. An important condition for participation is the participants' motivation and willingness to study actively and responsibly during the month.

The training is free of charge and includes a partial financial reward.

The project also provides professional psychological support. Upon completion of the training courses, participants will receive a certificate confirming their professional competence.

The training will take place in June-September 2024 at the following address: 23 Shevchenko St., Poltava.

To register for the training, please fill out the form https://forms.gle/dHA1BXjcxmNF6uTu6  by June 29, 2024.  You can also register by phone at 0935634376 or 0930203576.

Participants will be selected based on the results of the competition.

For more information.

The Skills4Recovery program aims to support the training and retraining of skilled workers in four sectors of the economy that are important for the recovery process: construction, transport and logistics, agriculture, and services. This goal is achieved by strengthening the capacity of vocational education providers to offer quality and labor market-oriented education services, attract vulnerable groups and cooperate with employers. The program is funded by the German Federal Ministry for Economic Cooperation and Development (BMZ) and implemented by Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. The budget of the Program is EUR 10 million. The Skills4Recovery program lasts from mid-2023 to mid-2026 and covers six regions (Lviv, Vinnytsia, Chernivtsi, Kyiv, Poltava, and Dnipro).