Не пропусти неймовірну подію "ПДМУ має талант"! Запрошуємо тебе та твоїх друзів 7 березня о 17:00 на наш університетський захід

07 березня 2023

У цей день наш університет перетвориться на майданчик для талантів, де кожен зможе показати свої здібності. Що може бути краще, ніж продемонструвати свої таланти і отримати приз від журі? У нашій програмі будуть виступи різних жанрів, від музики до танців та поезії. Крім того, усі відвідувачі зможуть насолодитися атмосферою конкурсу, спілкуватися з однодумцями та отримати багато позитивних емоцій.

Не зволікайте та приходьте до нас 7 березня о 17:00, щоб бути свідком чудових виступів і зарядитися морем енергії та позитиву. Розкажіть своїм друзям та прийдіть разом, щоб зробити цей день незабутнім. За квитками звертатись до студентського парламенту.