Нове дисертаційне дослідження, проведене на кафедрі нервових хвороб, викликало інтерес серед лікарів

20 березня 2023

17-18 березня 2023 року на базі ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології» АМН України відбулася Науково-практична конференція з міжнародною участю "Особливості діагностики, лікування та реабілітації пацієнтів з неврологічною патологією в умовах воєнного часу". ПДМУ представляв завідувач кафедри нервових хвороб професор Михайло Дельва. Доповідь його була присвячена проблемі больових синдромів при розсіяному склерозі. На широкий загал неврологічної спільноти були винесені результати нового дисертаційного дослідження, проведеного на кафедрі нервових хвороб під керівництвом професора Михайла Дельви. Тематика доповіді викликала живий інтерес лікарів, що свідчить про актуальність даної проблеми та нагальність проведення нових досліджень в неврології, незважаючи на тяжкі воєнні часи.