Нові надходження у видавничу скарбничку кафедри

23 лютого 2023

Колектив кафедри гістології, цитології та ембріології презентував нові навчальні посібники:

- «Особливості розвитку органів ендокринної системи людини в ембріогенезі» для здобувачів освіти, які навчаються за спеціальністю ОПП «Педіатрія», авторів: В.І. Шепітька, Н.В. Борути, Л.Б. Пелипенко, Т.А. Скотаренко, О.А. Левченко;

- «Регуляторні та сенсорні системи організму людини» для здобувачів освіти ОПП Медицина, ОПП Педіатрія та ОПП Стоматологія, авторів: В.І. Шепітька, Л.Б. Пелипенко, Н.В. Борути, Є.В. Стецука, О.Д. Лисаченко, О.В. Волошиної.

Сподіваємося, що нові друковані праці кафедри зацікавлять та надихнуть наших здобувачів освіти на поглиблене вивчення процесів утворення тканин і органів у віковому аспекті.