Олімпіада з онкології та радіології: названі переможці

20 лютого 2023

На кафедрі онкології та радіології з радіаційною медициною на базі Полтавського обласного клінічного онкологічного диспансеру відбувся I етап Олімпіади з навчальних дисциплін «Онкологія» та «Радіологія.

В інтелектуальній боротьбі змагалися здобувачі вищої освіти третього, четвертого, п’ятого та шостого курсу медичного факультету №1 та медичного факультету №2 Полтавського державного медичного університету. Учасникам треба було знайти вирішення ситуаційних клінічних задач, відповісти на теоретичні запитання щодо клініки, діагностики та лікування злоякісних пухлин тощо. Журі об’єктивно оцінювало кожного учасника на усіх етапах «олімпійського іспиту».

За результатами олімпіади – переможці з навчальної дисципліни «Онкологія»:

1 місце – Рошко Юлія Володимирівна (5к., 4гр.)

2 місце – Модестов Олександр Ігорович (5к.,11гр.)

3 місце – Вознюк Ганна Ігорівна (5к., 9н гр.)

4 місце – Лещенко Сніжана Миколаївна (5к., 4гр.)

5 місце – Каратєєв Ілля Олегович (5к., 4гр.)

За результатами олімпіади – переможці з навчальної дисципліни «Радіологія»:

1 місце – Заказнікова Ілона Володимирівна (5к., 8гр.)

2 місце – Котельнікова Олександра Сергіївна (3к., 6гр.)

3 місце – Тищенко Артем Сергійович (5к., 7гр.)

4 місце – Петрашевська Ярослава Вікторівна (3к., 6гр.)

5 місце – Мись Марія Олегівна (3к., 7гр.)

Вітаємо майбутніх лікарів та їхніх наставників з високими результатами і щиро бажаємо нових звершень в освітній діяльності, науці та лікарській практиці!