Новий посібник "Внутрішні хвороби" для студентів – стоматологів побачив світ

08 вересня 2023

На початку нового навчального року гарна новина: вийшов з друку новий посібник "Внутрішні хвороби" для студентів - стоматологів, який стане сучасним джерелом нових знань.

Посібник написаний талановитим колективом співавторів - викладачами кафедр пропедевтики внутрішніх хвороб і терапії Одеського національного медичного університету та кафедри внутрішньої медицини № 3 з фтизіатрією Полтавського державного медичного університету професором Кайдашевим Ігорем та доцентом Борзих Оксаною, за загальною редакцією професора Якименко Олени.

В цьому посібнику викладено методи клінічного обстеження хворих, сучасні відомості про етіологію, патогенез, клініку, діагностику, лікування та профілактику більшості захворювань внутрішніх органів відповідно до навчальної програми підготовки стоматологів.

На кафедрі пройшло жваве обговорення нового видання, заплановано його активно використовувати для навчання студентів.