Обіцяли підрости і повернутися! Школярі знайомляться з уславленим університетом

30 березня 2023

За ініціативи завідувачки кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією Бєляєвої Олени та викладачки кафедри Ефендієвої Світлани для учнів 6-Б класу КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Полтавської міської ради Полтавської області" проведені екскурсії народним музеєм історії університету та музеєм кафедри анатомії з клінічною анатомією та оперативною хірургією. Це справило на школярів незабутнє враження, а навчальні операційні, як і завжди всіх відвідувачів, не лишили байдужими й шестикласників. Вони залюбки пробували уявляти себе у ролі вже студентів Полтавського державного медичного університету. А тому навипередки дякували завідувачу кафедри анатомії з клінічною анатомією та оперативною хірургією професору Сергію Білашу, асистенту кафедри Ярині Олійніченко та завідувачці народного музею історії університету Тамілі Дашевській за змістовні емоційні розповіді та екскурсію. Обіцяли підрости і повернутися!