Міжнародний день ортодонтичного здоров’я: ортодонти ПДМУ відзначають

15 травня 2023

Кваліфіковані фахівці кафедри післядипломної освіти лікарів-ортодонтів ПДМУ щороку долучаються до Всеукраїнської акції, присвяченої Міжнародному дню ортодонтичного здоров’я, який відзначають 15 травня.

Сьогодні доцент, завуч кафедри Людмила Галич провела онлайн-бесіду з учнями 5-х класів та батьками Полтавської ЗОШ №20 імені Бориса Серги. На зустрічі вона звернула увагу батьків на ортодонтичні проблеми дітей та причини їхнього виникнення, а також розказала про шляхи вирішення. Надала професійні відповіді на актуальні запитання і дала загальні поради щодо профілактики захворювань порожнини рота, звернула увагу на необхідність санації ротової порожнини, наголосила про важливість стану ортодонтичного здоров’я та важливість регулярних скринінг-візитів до лікаря-ортодонта.

Безкоштовні консультації триватимуть на базі кафедри протягом «Тижня ортодонтичного здоров’я» з 15.05.23 по 19.05.23 р.