Оголошення

05 березня 2024
Оголошення

14 березня 2024 року о 15. 00 відбудеться I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Хірургічна стоматологія» для здобувачів вищої освіти 3-ого курсу стоматологічного факультету на базі КП «Полтавський обласний Центр стоматології – стоматологічна клінічна поліклініка» Полтавської обласної ради (вул. Стрітенська, 50, 5 поверх). Атмосферу знань і  приємного спілкування гарантуємо. Чекаємо на зустріч.

On March 14, 2024 at 15:00 the first stage of the All-Ukrainian Student Olympiad in the discipline "Oral Surgery" for the 3rd year students of the Faculty of Dentistry will be held on the basis of the Poltava Regional Center for Dentistry - Dental Clinical Polyclinic of the Poltava Regional Council (50, Stritenska St., 5th floor). We guarantee an academic atmosphere and pleasant communication. We look forward to meeting you.