Оголошення / Announcement

04 квітня 2024
Оголошення / Announcement

Запрошуємо викладачів та здобувачів вищої освіти Полтавського державного медичного університету з нагоди 188-ої річниці від дня народження Миколи Васильовича Скліфосовського, відвідати гостьову лекцію відомого українського краєзнавця, географа та методиста – Булави Леоніда Миколайовича. Лекуція відбудеться 5 квітня об 11:00 год. в аудиторії № 1 Полтавського державного медичного університету.

Announcement

On the occasion of the 188th anniversary of Mykola Sklifosovskyi's birth, we invite the academic staff and students of Poltava State Medical University to attend a guest lecture by the famous Ukrainian local historian, geographer and methodologist Leonid Bulava. The lecture will be held on April 5 at 11:00 a.m. in the Lecture Room 1 at Poltava State Medical University.