Олімпіада з медичної генетики: перемогли знання

21 лютого 2023

Олімпіада – не тільки змагання. Олімпіада повинна бути святом, як у стародавніх греків.

(Олександр Довженко, 1960 рік).

21 лютого 2023 року на кафедрі нервових хвороб Полтавського державного медичного університету відбувся I етап Всеукраїнської олімпіади з «Медичної генетики».

Здобувачі вищої освіти виявили неабияку зацікавленість навчальною дисципліною. В інтелектуальній боротьбі змагалися студенти четвертого курсу медичних факультетів №1 та №2 Полтавського державного медичного університету. Учасники відповідали на теоретичні запитання двох рівнів складності, розв’язували ситуаційні та практичні задачі з розрахунком генетичного ризику.

Знання з медичної генетики оцінювало журі, яке назвало найсильніших.

Переможцями I етапу Всеукраїнської олімпіади з «Медичної генетики» стали здобувачі вищої освіти 4-ого курсу, медичного факультету № 1:

І місце – Капустіна Дарина

ІІ місце – Гончаренко Богдан

ІІІ місце – Піскун Вікторія

Вітаємо майбутніх лікарів та їхніх наставників з високими результатами і від усього серця бажаємо миру в нашій країні, успішних здобутків в освітній сфері, науці та майбутній лікарській практиці!