Онлайн семінар “Warwick Translation and Transcultural Studies Seminar Series”: враження учасників

10 лютого 2023

8 лютого 2023 р. учасники студентського наукового гуртка кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією разом із доцентами Вікторією Костенко та Юлією Лисанець відвідали онлайн семінар “Warwick Translation and Transcultural Studies Seminar Series”.

Захід проводився у змішаному форматі на базі кафедри перекладу та міжкультурної комунікації Університету Ворика (Велика Британія). На семінарі заслухано наукову доповідь “Ethical Professionals: Standards, Self-care, and Sustainability” професора Джозефа Ламберта – перекладознавця з Кардіффського університету.

Учасники студентського наукового гуртка кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією мали змогу вдосконалити свої комунікативні навички і поглибити знання про сучасні тенденції у перекладознавстві, компоненти перекладацької етики, шляхи формування етичної компетенції у професійній діяльності.