Опановуємо терапевтичну стоматологію / Mastering Therapeutic Dentistry

06 жовтня 2023

Здобувачі вищої освіти 3-го курсу зі скороченим терміном навчання, вивчаючи ОК 25 «Терапевтична стоматологія», модуль 1: «Методи обстеження стоматологічного хворого. Ураження твердих тканин зубів", опановують практичні навички з видалення зубних відкладень та проведення професійної гігієни порожнини рота у пацієнтів. Опанування та відпрацювання практичних навичок із дисципліни «Терапевтична стоматологія» відбувається під час практичного заняття на клінічній базі кафедри пропедевтики терапевтичної стоматології, яка розташована у поліклінічному відділенні «КП 3-я міська клінічна поліклініка».

Mastering Therapeutic Dentistry

Third-year students with the shortened term of study, acquire practical skills in plaque removal and conducting professional oral hygiene for patients while studying the MC 25 "Therapeutic Dentistry", module 1: "Methods of examining dental patients. Lesions of tooth hard tissues". The acquisition and refinement of practical skills in the discipline "Therapeutic Dentistry" takes place during practical classes at the clinical base of the Department of Propaedeutics of Therapeutic Dentistry, located in the outpatient department of the "3rd City Polyclinic."