Опанування практичних навичок на кафедрі хірургії №1

27 вересня 2022

Для підвищення рівня якості фахової медичної підготовки здобувачів медичної освіти та відпрацювання практичних навиків з навчальної дисципліни «хірургія» у безпечному для здобувачів освіти середовищі студенти 6 курсу 7 та 8 груп факультету медичного №1 та 1Н групи факультету медичного №2 навчаючись на кафедрі хірургії №1, 26 вересня 2022 року практичні заняття провели у симуляційному центрі нашого Університету. Під час заняття здобувачі вищої освіти під керівництвом асистентів кафедри хірургії №1 к. мед. н. Олега Краснова та Тамари Городової-Андрєєвої за участі співробітниці центру Наталії Страшко засвоїли методи зупинки зовнішньої кровотечі, пункції плевральної порожнини при виникненні пневмотораксу, катетеризації сечового міхура, накладання пов’язок, проведення первинної хірургічної обробки рани та ін. Проведення практичних занять із студентами випускних курсів дозволяє засвоювати та відпрацьовувати практичні навички на різноманітних манекенах і симуляторах, що сприятиме підготовці до складання Єдиного державного клінічного іспиту (ЄДКІ), а також по закінченні Університету підходити до реальних пацієнтів, вже володіючи великою кількістю різноманітних навичок.

Співробітники кафедри та здобувачі вищої освіти щиро дякують керівнику симуляційного центру Університету Сергію Хіліничу за допомогу в організації та проведенні такого цікавого і  корисного практичного заняття.