Отримати якісні теоретичні знання важливо, але ще важливіше – застосувати їх на практиці

01 серпня 2023

З 1 серпня 2023 року на кафедру хірургії № 3 Полтавського державного медичного університету прийшло поповнення молодих лікарів-інтернів за фахом «Ортопедія і травматологія». Напередодні цієї події до Дня медичного працівника викладачі кафедри отримали подяку від адміністрації та колективу Комунального підприємства «Перша міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» за багаторічну співпрацю, високу професійну майстерність та відданість своєму покликанню.

Взаємозв’язок працівників кафедри ЗВО ПДМУ з лікарями практичної ланки та адміністрацією лікувального закладу важко переоцінити. В умовах взаємоповаги, довіри та розумінні загальної мети легко досягати вирішення встановлених задач – якісної підготовки кваліфікованих фахівців, що надають спеціалізовану медичну допомогу населенню нашої держави.

Кафедра хірургії № 3 та базові установи до нового навчального року вже готові. Лікарі-інтерни готові, ви?