«Патологія у запитаннях та малюнках»: вікторина допомогла розібратись

09 лютого 2023

8 лютого 2023 року студентська наукова група з патоморфології під курацією кафедри патологічної анатомії та судової медицини провела вікторину «Патологія в запитаннях та малюнках» для здобувачів вищої освіти ІІІ курсу медичних факультетів №1 та №2. З ініціативою виступили студенти Сємєняк Таїсія, Єгор Єфименко та Єгор Рибальченко. Разом з доцентом кафедри Світланою Совгирею вони склали ребуси, кросворди та підготували різноманітні цікаві запитання із загальної патоморфології, які викликали неабиякий інтерес у студентської спільноти. Науково-педагогічні працівники кафедри на чолі з завідувачем, професором Іваном Старченком радо підтримали дану ініціативу. Внаслідок колективної згуртованої праці і студенти, і викладачі отримали велику кількість приємних хвилин від цікавого заходу.