ПДМУ надає дружню підтримку

29 липня 2022

З травня-місяця 2022 року для внутрішньо переміщених осіб, які проживають в університеті, організовується гаряче харчування.

Готові порції  їжі, обов`язково з м`ясом, щоденно отримують люди, постраждалі від війни.

Наші партнери, Республіканський (Громадянський) штаб солідарності, на чолі з другом університету Олегом Слизьком організували цей процес.

Готує їжу полтавська компанія «Віталфуд» за підтримки найбільшої в світі організації World Central Kitchen, яка годує людей в «гарячих точках» під час війни, пандемій, стихійних лих тощо.

Довідково

World Central Kitchen — гуманітарна організація, заснована іспансько-американським шеф-кухарем Хосе Андерсом. Вже понад 10 років він підтримує людей в гарячих точках світу та є одним з найвпливовіших людей світу за версією журналу Time.