Перемога студентів наукової групи «Лабораторна дагностика» у Вінниці

29 травня 2023

На базі Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова пройшла ХХ наукова конференція студентів та молодих вчених з міжнародною участю «Перший крок в науку — 2023», яка покликана підтримати молодь у її становленні на науковій стежці.

Учасники наукової групи «Лабораторна діагностика» кафедри фізіологія вперше доєдналися до проведення даного заходу, на якому представили результати наукових досліджень під керівництвом доцента кафедри фізіології Тетяни Мамонтової.

Диплом 3-ого ступеня отримала наукова робота, представлена молодими дослідницями Євгенією Забажан, студенткою 10-ої групи, 5-ого курсу та Веронікою Мамонтовою, студенткою 4-ої групи, 1-ого курсу, медичного факультету № 1.

Відзначено Дипломом 3 ступеня і дебютантів наукової групи - Олавале Олуватісе Одулате та Мофіїнфолува Олуємісі Согебі, студентів 28-ої групи, 4ого курсу міжнародного факультету.

Престижність наукової діяльності серед молоді Полтавського державного медичного університету є одним з пріоритетних напрямків роботи наукової групи «Лабораторна діагностика», яка продовжує академічні наукові традиції кафедри фізіології.