Переможцем Олімпіади став студент англомовної форми навчання. Хто він?

17 лютого 2023

Студенти міжнародного факультету продовжують невпинно та наполегливо навчатися, з успіхом долаючи всі перепони воєнного стану. Вони при цьому ще й активно беруть участь у різноманітних заходах, що проводяться на теренах Полтавського державного медичного університету. 16.02.2023 року на кафедрі хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади із навчальної дисципліни «Хірургічна стоматологія» серед студентів міжнародного факультету.

Переможцем Олімпіади став студент англомовної форми навчання 4 курсу, 23 групи - Есану Крістіан.

Переможця привітали проректор закладу вищої освіти з навчальної роботи Давид Аветіков та декан міжнародного факультету Лілія Буря. Вони нагородили Есану Крістіана Дипломом і подарунками.