Переможців нагороджено почесними грамотами

14 квітня 2023

13 квітня 2023 року на розширеному засіданні  кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією відбулось урочисте нагородження переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2022-2023 н. р. з навчальних дисциплін «Латинська мова та медична термінологія» та «Англійська мова» для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня, які навчаються за освітньо-професійними програмами «Стоматологія» і «Медицина», а також здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня, які навчаються за освітньо-професійними програмами «Фармація, промислова фармація», «Фізична терапія, ерготерапія», «Сестринська справа», «Парамедик».

За глибокі знання і творчий підхід до виконання нестандартних завдань переможців нагороджено почесними грамотами.

Зичимо їм натхнення у підкоренні нових освітніх висот!