Перший віцепрезидент Всеукраїнської ГО «Українська асоціація студентів» відвідав Народний музей історії університету

21 листопада 2023

20 листопада Народний музей історії університету відвідав перший віцепрезидент Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація студентів» Михайло Рак. Завідувачка музею Таміла Дашевська ознайомила з експозиціями музею, у яких відображені всі етапи фундації та колосальної праці науково-педагогічних працівників Полтавського державного медичного університету, а також провела для гостя екскурсію.

First Vice-President of the All-Ukrainian NGO "Ukrainian Student Association" Visited the People's Museum of University History

On November 20, the People's Museum of University History was visited by the First Vice-President of the All-Ukrainian public organization "Ukrainian Student Association," Mykhailo Rak. The museum's curator, Tamila Dashevska, showed the museum's exhibitions, which depict all stages of the foundation and colossal work of the academic staff of Poltava State Medical University. She also organized a guided tour for the guest.