Підготовка студентів до ОСКІ як можливість здобувати необхідний клінічний досвід

20 квітня 2023

На базі Тренінгового центру Полтавського державного медичного університету, зокрема, на станціях хірургічного профілю науково-педагогічні працівники кафедри хірургії № 2 постійно проводять заняття зі здобувачами вищої освіти з метою відпрацювання практичних навичок, а також підготовки студентів до випускних іспитів - ОСКІ.

На даній станції представлений манекен для відпрацювання навиків іммобілізації кінцівок, а також шийного відділу хребта. Який дозволяє вивчити правила накладання пневмошин та комірця Шанса.

При роботі з іншим манекеном – студенти опановують навики накладання кровоспинного турнікету на кінцівки з метою зупинки кровотечі.

При роботі на третій станції студенти вчяться накладати різноманітні пов’язки на кінцівки, опановуючи основи десмургії.

Таким чином, здобувачі вищої освіти мають можливість постійно відпрацьовувати практичні навички, здобуваючи необхідний клінічний досвід та готуватися до випускних іспитів.